Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar, Reiki Master, Danışman

www.tarkankucukaksu.com

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tarkan Küçükaksu 1999 yılında Reiki ile tanışarak ruhsal arayışına başlamış ve kısa sürede birçok Reiki sisteminin eğitmenlik seviyesini alarak enerjiye yoğunlaşmıştır. Bu yıllarda uzakdoğu kökeni olan "kendini bilmek" üzerine çalışmalar yaparak, an'da kalmak ve cehaleti sonlandırmak üzerine derinleşmiştir. Tarkan Küçükaksu özellikle Ramana Maharshi ve Mevlana'nın öğretilerine yakınlık duymuştur. Ancak kendisine bu yakınlık sorulduğunda Öz'ün doğusu, batısı, kuzey ve güneyi olamayacağını belirterek her şeyin sadece O olduğunu belirtmiştir. Her ne kadar zihin ve Öz üzerine yoğun çalışmaları olsa da Reiki öğretmeyi asla bırakmamıştır. Tarkan Küçükaksu 'ya göre Reiki yaşayan her insanın tanışması gereken bir tekniktir. Bu yüzden bu tanıştırmadaki aracılık rolünü ruhsal çalışmalarının başlangıcından bu yana sürdürmektedir.

Zihin, Öz, An ‘da kalmak ve Meditasyon üzerine ağırlıklı çalışmalarda bulunan Tarkan Küçükaksu bu konularda ilk olarak 'Zihin Hapishanesinden Çıkış' isimli kitabını Ray Yayınları'ndan çıkartmış, sonrasında bu kitabın yenilenmiş hali olan 'Özgürlüğe Giden Yol' isimli kitabını Destek Yayınları'ndan okuyucularına sunmuştur. Ayrıca İngilizce olarak Amazon.com 'da "Here And Now : The Path to Freedom" adıyla kitabı'nın İngilizce çevirisini dünya okurlarına sunmuştur.

Kendisinin bilişimci geçmişi sebebiyle uzun yıllardır hayata geçirmek istediği online erişim projesini 2019 yılının başlarında, altyapısını kendisinin oluşturduğu "www.yenibironline.com" platformunu tamamlamıştır. Türkiye’nin birçok şehrinde, dünyanın birçok ülkesinde öğrencilerine hizmet etmeye devam ediyor.

Tarkan Küçükaksu "Işığım" diye tanıttığı Aslıhan Küçükaksu ile evliliğini sürdürmekte ve Aziz Arif adında bir oğlu bulunmaktadır.

Türkiye’nin birçok şehrinde seminerler düzenlemiş olan Tarkan Küçükaksu son yıllarda Tekirdağ'da yerel çalışmalarına devam ederken, Yeni Bir Online platformu üzerinden de Reiki ve Meditasyon konularında çalışmalarını öğrencilerine sunmaya devam etmektedir.

Verdiği Eğitimler ve Seminerler:

Şimdi ve Burada Atölye Çalışmaları, An'ı Yaşamak üzerine seminerleri, İlişkiler üzerine seminerler

Eğitimini Verdiği Reiki ve Enerji Sistemleri:

Usui Reiki, Kundalini Reiki, Lightarian Reiki, Violet Flame Reiki, Karuna Ki, Sacret Flame Reiki, Imera Reiki, Golden Triangle Healing System, Tibetan Reiki, Orjinal 7 Seviye Reiki, Lightarian Angel Links(Melek Bağlantıları), İlahi Nur, Lama Fera Şifa Sistemi, Reiju Empowerment, Farkındalık Ateşi, 3.Göz Aktivasyonu, GrandMaster Reiki (5-18.seviye)

Tarkan Küçükaksu

Yayınlanan Eseri

Özgürlüğe Giden Yol

Huzur, barış ve mutluluk gerçekten gelecekte oluşacak koşullarla mı elde edilebilir? Geçmişe üzülmeden gelecekten kaygı duymadan bir yaşam sürmek mümkün müdür? Çevremizdekileri yargılamadan güçlü ilişkiler kurabilir miyiz?

Sabah uyanır uyanmaz başlayan ve gece uyuyana dek kesintisiz bir şekilde süren hatta uykularımızı kaçıran düşünce akışı yüzünden yaşamımız anlamsız bir şekilde tüketilmektedir. Yaşadığımız dünyada üzüntü, öfke, endişe, korku, gelecek kaygısı ve bunun gibi duygu ve düşünceler hayatımızın normal bir parçası haline dönüşmüş ve bunlarla mücadele edilemez hale gelmiştir.

‘Özgürlüğe Giden Yol’ işte tüm bu gerçeklere yeni ve farkında bir bakış sağlamak için, içerdiği güçlü pratikler ile yaşamınızı hemen şimdi dönüştürmek için yazıldı ve sizi içsel amacınızı gerçekleştirmeye davet ediyor.

Yaşamınızı değiştirecek bu kitabı kitapçınızdan isteyin..

Kitabı almak ve incelemek için buraya tıklayınız

Uyumlama / Eğitim Talebi