Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar, Reiki Master, Danışman

www.tarkankucukaksu.com

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tarkan Küçükaksu, 1976 yılında Almanya'da doğdu. Türkiye'ye döndükten sonra, bilişim sektöründe çalışmaya başladı. Çalışma hayatına, Bilişim Sektöründe uzun yıllar devam etti. Başarılı bir hayat sürmesine rağmen, her zaman ''kişinin kendisini anlaması ve tanıması'' gerekliliğini hissetti. 1999 yılında, Reiki ile tanışması hayatının dönüm noktası oldu. Ramana Maharshi ve Mevlana’nın öğretileri üzerine yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etti. Türkiye'de birçok alternatif tıp içerikli eğitim ve seminerleri verdiği yıllarda ''farkındalık ve kendini tanıma'' üzerine yoğun bir şekilde yöneldi. Tarkan Küçükaksu, ''zihnin, kişinin en büyük engeli'' olduğunu savunmuş ve Türkiye’nin birçok şehrinde yıllardır ''An'da kalmak'' konulu birçok seminer vermektedir.

Verdiği Eğitimler ve Seminerler:

Şimdi ve Burada Atölye Çalışmaları, An'ı Yaşamak üzerine seminerleri, İlişkiler üzerine seminerler

Eğitimini Verdiği Reiki ve Enerji Sistemleri:

Usui Reiki, Reiki GrandMaster(5-18.seviye), Kundalini Reiki, Lightarian Reiki, Violet Flame Reiki, Karuna Ki, Sacret Flame Reiki, Imera Reiki, Golden Triangle Healing System(Altın Üçgen Şifa Sistemi), Tibetan Reiki, Orjinal 7 Seviye Reiki, Silver Violet Flame(Gümüş Mor Alev), Lavender Flame Reiki, Elemental Reiki, Kundalini Reiki Source, Takyon, Takyon Source, GoldenLight(Altın Işık), WhiteLight(Beyaz Işık), WhiteLight Source, 7 Chakra Source, Lightarian Angel Links(Melek Bağlantıları), Bolluk Bereket Reiki, Money Seed Reiki, 7 Colours, LW Path Clearing, LW Rebirthing Clearing, LW Karma Temizlenmesi, İlahi Nur, Fairies of the Sea Empowerment, Love Light, Violet Flame Reiki, Lama Fera Şifa Sistemi, 7 Rays Color Healing, Reiju Empowerment, Farkındalık Ateşi, 3.Göz Aktivasyonu,

Tarkan Küçükaksu

Yayınlanan Eseri

Özgürlüğe Giden Yol

Huzur, barış ve mutluluk gerçekten gelecekte oluşacak koşullarla mı elde edilebilir? Geçmişe üzülmeden gelecekten kaygı duymadan bir yaşam sürmek mümkün müdür? Çevremizdekileri yargılamadan güçlü ilişkiler kurabilir miyiz?

Sabah uyanır uyanmaz başlayan ve gece uyuyana dek kesintisiz bir şekilde süren hatta uykularımızı kaçıran düşünce akışı yüzünden yaşamımız anlamsız bir şekilde tüketilmektedir. Yaşadığımız dünyada üzüntü, öfke, endişe, korku, gelecek kaygısı ve bunun gibi duygu ve düşünceler hayatımızın normal bir parçası haline dönüşmüş ve bunlarla mücadele edilemez hale gelmiştir.

‘Özgürlüğe Giden Yol’ işte tüm bu gerçeklere yeni ve farkında bir bakış sağlamak için, içerdiği güçlü pratikler ile yaşamınızı hemen şimdi dönüştürmek için yazıldı ve sizi içsel amacınızı gerçekleştirmeye davet ediyor.

Yaşamınızı değiştirecek bu kitabı kitapçınızdan isteyin..

Kitabı almak ve incelemek için buraya tıklayınız

Uyumlama / Eğitim Talebi