'Özgürlüğe Giden Yol' Tanıtım

2,589
by Tarkan Küçükaksu, 8 years ago
57 1


Özgürlüğe Giden Yol

Huzur, barış ve mutluluk gerçekten gelecekte oluşacak koşullarla mı elde edilebilir? Geçmişe üzülmeden gelecekten kaygı duymadan bir yaşam sürmek mümkün müdür? Çevremizdekileri yargılamadan güçlü ilişkiler kurabilir miyiz?

Sabah uyanır uyanmaz başlayan ve gece uyuyana dek kesintisiz bir şekilde süren hatta uykularımızı kaçıran düşünce akışı yüzünden yaşamımız anlamsız bir şekilde tüketilmektedir. Yaşadığımız dünyada üzüntü, öfke, endişe, korku, gelecek kaygısı ve bunun gibi duygu ve düşünceler hayatımızın normal bir parçası haline dönüşmüş ve bunlarla mücadele edilemez hale gelmiştir.

Tüm bunlara hemen şimdi son verebilirsiniz. Doğusundan batısına tüm büyük öğretilerin, tüm bilgelerin işaret ettiği kalıcı huzur, barış ve sevinç hemen şimdi ve buradadır. Yaşama duyarlı, kendinizin farkında, sahte fikirlerle dolmadan, kurduğunuz ilişkileri gerçek bir ilişkiye dönüştürerek ve hatta yaşamınızda karşınızda ki kişileri gerçekten dinlemeye başlayabilirsiniz. Size çoğunluğu negatif içerikli olan düşüncelere verdiğiniz enerjiyi şu anda yaptığınız her ne ise ona yönlendirerek gerçekten başarılı, bütünlük içinde bir yaşam sürmekten bahsediyorum. Böyle bir yaşam sürerken, hayal edin ki bu durumunuzdan tüm yakınlarınızı, yaşadığınız şehri ve hatta dünyayı barış ve huzurla doldurmaya başlayabilirsiniz. Yani yaşama gerçek bir fayda sağlayabilirsiniz.
'Özgürlüğe Giden Yol' işte tüm bu gerçeklere yeni ve farkında bir bakış sağlamak için, içerdiği güçlü pratikler ile yaşamınızı hemen şimdi dönüştürmek için yazıldı ve sizi içsel amacınızı gerçekleştirmeye davet ediyor.