cover photo

RA - SHEEBA

Join Group
RA - SHEEBA

Category
Genel
Created
Cuma, 18 Haziran 2010
Group Admin
umranakyurt
RA_SHEEBA

Ra~Sheeba son derece neşeli, aktif ve güçlü bir enerji uygulamasıdır. DNA ve çakralar üzerinde ki etkisi ile beraber fiziksel ve ruhsal şifada çok etkilidir. Temelde içinizi kaplayan enerji dalgası ve coşkunlukla beraber, Ra'nın yakıcı, canlandırıcı ateşi ve ISIS'in rahatlatıcı serinliği de etkisini gösterecektir.
RA kadim Mısır'da yaratıcının kollektif sembolü olarak kullanılmıştır. Ateş neşeyi, bunun yanısıra ruhsal arınmayı ve temizlenmeyi de ifade eder. Isis ise adaleti ve şifayı ifade eden başka bir semboldür. Saf gerçeği ve yaşam kaynağını belirtir.
"SHEEBA" SEVGİ nin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi, ve kaynağa direkt bağlı olan Evrensel Şifa Enerjisinin "dişi" kısmıdır.

"RA" , Kaynağı, Büyük Merkezi Güneştir.
"Sheeba" , "Ra" ya giden yolu gösterir. Sadece Sheeba aracılığıyla "Ra" ya erişebilir ve Yuvaya giden doğru yolu bulabiliriz.
RA~SHEEBA şifası doğrudan Çakralar üzerinde çalışır. DNA'mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratır. Bu şekilde bize SEVGİ'yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. Sevgi her seviyede ilerlememize yardımcı olan şeydir.
Enerjiye sahip çıkmalı ve titreşimin bizi değiştirmesine izin vermeliyiz. Işığa sahip çıkın. Işığımızı herkese gösterelim ve Işığı kimlerin farkettiğini görelim.
Diğer enerji sistemlerinden farklı bir kullanım şekli vardır. Fiziksel bedene dokunmadan uygulanır. Çok sayıda sembole dayalı bir sistemdir. Sembolleri belirli bölgelere yerleştirip, enerji akışı sağlanır ve semboller enerjiyi o bölgelerde tutarak şifalanmayı sağlar. Ra-Sheeba Enerjisi uygulamadan sonra bedenimizde uzun bir süre çalışmaya devam edecektir ama tabi ki dış etkenler bizi olumsuz etkilemediği sürece. Bu nedenle sık sık uygulamayı tekrarlamamız gerekebilir.
Ra-Sheeba 2 aşamalı bir inisiyasyon gerektirir ve 2 günde tamamlanır.
İlk gün 1 inci aşamaya inisiye olunur, gün içinde 3 ayrı inisiyasyon yapılır, İkinci gün ise Master seviyesine inisiye olunup, gün içinde de 2 ayrı inisiyasyon yapılır ve kişi tam olarak Ra-Sheeba enerjisinden yararlanmaya ve başkalarına da yöntemi öğretmeye başlayabilir.
Category
Genel
Created
Cuma, 18 Haziran 2010
Group Admin
umranakyurt